Kraj nabízí

Roll-upy o skautingu k zapůjčení

Chystáte akci pro veřejnost? Chcete prezentovat Junáka a jeho aktivity a nemáte k dispozici vlastní propagační nástěnky či panely? Krajská rada Junáka nabízí k zapůjčení roll-upy se skautskou tematikou. Roll-upy prošly na jaře 2018 kompletní obměnou. V kanceláři kraje je trvale umístěna jak základní sada tří roll-upů (témata pro děti, pro rodiče a kde nás najít), tak i rozšířená varianta dalších pěti (mezinárodní skauting, příroda, výchova, historie a citáty osobností) + jeden speciální roll-up o skautech v Brně.

Textilní roll-upy včetně hliníkového stojanu se snadno složí do podlouhlého obalu a lehce se přenáší. Jsou vhodné hlavně do interiéru, panel není udělaný tak, aby vzdoroval povětrnostním podmínkám. Náhledy roll-upů ve větší velikosti je možné si prohlédnout zde.

V případě, že si budete chtít roll-upy zapůjčit, kontaktujte asistentku KRJ e-mailem (podatelna@junak-jmk.cz).

Audio-vizuální technika k zapůjčení

Kancelář BRJ/KRJ je vybavena videokonferenčním systémem a lze ji po dohodě s tajemnicí využít pro distanční kurzy, porady týmů, webináře apod.

Technické informace:

  • kamera umí sledovat mluvčí/mluvčího
  • mikrofon pokryje celou místnost – mluvčí mluví tam, kde sedí
  • reproduktor na vysílání pokryje také celou místnost; reproduktor se dá použít sám přes Bluetooth
  • televize lze použít jak na konference, tak na promítání
  • televize má uhlopříčku 165 cm, což je srovnatelné s promítáním z dataprojektoru na zeď (kvalita obrazu je lepší)
Ohřívací várnice

Krajská rada Junáka vlastní a půjčuje elektrickou ohřívací várnici. Možnost zapůjčení domlouvejte přes tajemnici kraje/okresu. Várnice je uskladněna v kanceláři na Moravském náměstí.

Konferenční mikrofon

Dále zapůjčujeme 360° mikrofon a reproduktor v jednom, který je vhodný ideálně na konferenční hovory (tedy nejrůznější porady, při kterých je část týmu připojená online či přednášky v rámci vzdělávacích akcí). Mikrofon stačí připojit k počítači pomocí přiloženého usb kabelu. Stejně jako při zápůjčce ostatního výše uvedeného vybavení kontaktujte nejdříve tajemnici kraje e-mailem (podatelna@junak-jmk.cz).